Site Kullanım Koşulları

  • Web sitemizde yer alan tüm içerik telif hakkı yasaları ile korunmaktadır. Sitemizde yer alan içerikler site sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve başka bir web platformunda kullanılamaz.
  • Aynı şekilde izin almaksızın, site içeriğinin fiziki olarak da basımı yapılıp kullanılamaz.
  • Site sahibinden izin almanız durumunda, kullanmak istediğiniz içerikle birlikte bu web sitesine, site sahibinin uygun gördüğü şekilde atıfta bulunarak içerik kullanabilirsiniz.
  • Web sitemizde yer alan yorum bölümlerinde yorum yazarken telif hakkı içeren içerik ve medyayı doğrudan yüklemeyiniz. Yorum bölümünde link paylaşımı yapabilirsiniz.
  • Web sitemizde gerçek veya tüzel kişiler hakkında yazılan aşağılayıcı, karalayıcı ve/veya hakaret içerikli yorumlar derhal kaldırılacaktır.
  • Sitemizde paylaşmış olduğunuz bir yorumun kaldırılmasını talep ediyorsanız, bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz.
  • Site ziyaretçilerinin ve kullanıcılarının sitemizde paylaştıkları yorumlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir.
  • Bu web sitesinde, WordPress tarafından WordPress’in kendisine ait bazı reklamlar yayınlanmaktadır.

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde ve kullandığınızda sitemizin kullanım koşullarını da kabul etmiş olursunuz.

Roketbilim.com için sorumluluk reddi beyanı :


Bu web sitesindeki tüm bilgiler iyi niyetle ve sadece genel bilgi amaçlı yayınlanmıştır. RoketBilim.com bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu konusunda herhangi bir garanti vermez. Bu web sitesinde (https://roketbilim.com/) yer alan bilgilerle ilgili olarak yapacağınız her türlü işlemin riski tamamen size aittir. RoketBilim.com , web sitemizin kullanımıyla ilgili herhangi bir kayıp ve / veya zarardan sorumlu olmayacaktır.

Web sitemizde yer alan bazı harici sitelere olan bağlantıları kullanarak diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yalnızca, faydalı ve etik içerik sunan web sitelerine kaliteli bağlantılar sağlamaya çalışsak da, bu sitelerin içeriği ve doğası üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine verilen bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerik için bir tavsiye anlamına gelmez. Sitemizde link vermiş olduğumuz diğer sitelerin sahipleri ve içerikleri önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir ve bu durum ‘kötü’ olmuş olabilecek bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan önce gerçekleşebilir. Aynı şekilde, böyle bir durumda da sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Lütfen sitemizde yer alan diğer web sitelerine verdiğimiz linkler aracılığıyla sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin kendi gizlilik politikalarına ve kontrolümüz dışındaki şartlara sahip olabileceğini unutmayın. Herhangi bir iş yapmadan veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve “Hizmet Şartları” nı kontrol ettiğinizden emin olun.

Bu web sitesini ziyaret edenler ve site kullanıcıları tarafından bırakılan yorumlarla ilgili olarak site sahibi tarafından hiç bir şekilde sorumluluk kabul edilmemektedir.

Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyarsanız veya sitemizin sorumluluk reddi beyanıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen cansin987@roketbilim.com adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Kullanım Onayı
Web sitemizi kullanarak, sorumluluk reddimizi kabul etmiş ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Güncelleme
Bu belgeyi güncellememiz, değiştirmemiz veya bu belgede herhangi bir değişiklik yapmamız durumunda, bu değişiklikler burada belirgin bir şekilde yayınlanacaktır.

Hakkımızda

Roketbilim.com uzay teknolojileri alanında teknik bir platformudur. Telif Hakkı © 2023

İletişime Geçin

cansin987@roketbilim.com

Adres

İzmir, Türkiye

Reklam